Стратегія розвитку Дніпропетровщини до 2020 року

 

З 17 квітня на публічне обговорення виноситься проект Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року. Проект Стратегії розроблено відповідною робочою групою за технічного сприяння з боку проектів міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» (проект МЕРМ) та «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (проект РЕОП), які впроваджуються Федерацією канадських муніципалітетів та Конференційною радою Канади відповідно, за фінансової підтримки Уряду Канади. Процес колективної роботи над Стратегією різних суб‘єктів регіонального розвитку у рамках робочої групи дозволив залучити до розробки десятки організацій та активних людей області із різних секторів суспільства, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, наукових установ та громадських організацій. Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя мешканців Дніпропетровщини.

Спеціалісти, які залучені до підготовки документу, вважають найбільш перспективним для регіону зробити акцент на розвитку наступних напрямків: зменшити дисбаланс між галузями економіки регіону, розвивати аграрний сектор, будівництво, підвищити екологічну безпеку та розвивати людський ресурс. Також слід забезпечити злагоджену співпрацю влади, бізнесу, представників громадськості та наукових кіл. Розвиток зазначених напрямів допоможе вивести Дніпропетровщину у державні лідери у даних сферах.

Обговорення Проекту Стратегії триватиме до 23 травня 2014 року включно. В обговоренні можуть приймати участь особи, які мають право участі у місцевих виборах і проживають або працюють на території області.

- Кожний стратегічний крок в розвитку Дніпропетровщини має бути виваженим та розрахованим. Тому обговорення Стратегії має бути активним і конструктивним. Дуже важливо залучити до дискусії якомога більше людей. Тільки тоді документ буде по-справжньому корисним для кожного жителя Дніпропетровщини.


Пропозиції та зауваження до Стратегії можна надсилати за встановленою формою на електронну адресу: srr2020@adm.dp.ua.
Більш детальну інформацію про проект можна отримати за телефоном: (056) 778-66-10

Одночасно із розробкою Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року виконувалась її стратегічна екологічна оцінка (СЕО) з метою недопущення у майбутньому негативного впливу від реалізації Стратегії на стан довкілля та здоров'я населення. Результати оцінювання наведені в Звіті про СЕО.

Звіт про СЕО також відкритий для громадського обговорення.

Пропозиції та зауваження до документу можна надіслати до 23 травня 2014 року на електронну адресу aliyeva_oks@mail.ru

http://oblrada.dp.ua/strateg

Форма для пропозицій:

http://oblrada.dp.ua/user/files/forma.doc

Звіт:
http://oblrada.dp.ua/user/files/zvit.doc


http://oblrada.dp.ua/user/files/zvit.doc