Головна » 2015 » Вересень » 28 » Благодійний ярмарок
21:01
Благодійний ярмарок

25 вересня 2015 року у нашій школі відбувся благодійний ярмарок. Зранку в школі панувала незвична, святкова атмосфера.

До ярмарку готувалися не лише діти, а й їхні батьки.

Учні школи відповідально поставилися до проведення Акції.

Ярмарок розпочався з привітання директора школи Удовіченка Володимира Васильовича всіх учасників та гостей святкового дійства. Далі слово мали учасники шкільного колективу «Лілея», які виконали чудові українські пісні, які стали особливим патріотичним піднесенням ярмарку.

Школярі, одягнені у вишиванки, щиро зустрічали гостей та жителів мікрорайону школи, закликали покупців чудовими віршами, прикрашали свої столи осінніми композиціями, присв'яченими миру, добру і милосердю. Кожен клас влучно підібрав назву та епіграф до своєї експозиції. До продажу були виставлені страви власного приготування.

Покупцям пропонувалися кондитерські вироби, смачні українські страви, напої, фрукти. Невдовзі місце торгівлі заповнилося продавцями і покупцями. Скрізь було чутно: «Скільки коштує печиво? Скільки коштує торт?» Торгівля йшла активно, покупці були задоволені. 

Головна мета ярмарку – не лише продати чи скоштувати смачні наїдки. Головне – зібрати якомога більше коштів і передати їх українським солдатам, які зараз воюють в зоні АТО. Всього в цей день було зібрано 4100 грн.

Участь у таких заходах згуртовує класний колектив, дає можливість виявити талановитих кухарів, пекарів, різних майстрів. До таких заходів готуються і батьки, і діти. Діти та учасники ярмарку були задоволені.

Переглядів: 356 | Додав: dinAlt | Теги: ярмарок | Рейтинг: 5.0/1