Головна » 2016 » Січень » 11 » Екскурсія до м.Львова
14:06
Екскурсія до м.Львова

З 21.12.15р по 25.12.15р. для учнів КЗШ №66  була організована екскурсія до м. Львів. В екскурсії взяли участь 17 учнів, які мали можливість  відвідати старовинні замки  розташовані неподалік  м. Львів а саме : Олеський замок, Підгірці, Золочивський замок, також  відвідали в Львівський театр опери та балету, музей зброї «Арсенал», аптеку якій виповнилося 300 років, а також  карамельну, шоколадну та пряничну майстерні. Особливе враження діти отримали при відвідуванні собору Святого Юра  та цвинтарю, на якому знаходиться могила Івана Франка.

  Щоранку нас радо зустрічала ресторація «Пузата хата» з дуже смачними та поживними  сніданками та обідами. Маленький , тихий, теплий готель під назвою «Цисар» у самому центрі Львова  зустрів нас родинним затишком та пахучою кавою.

Львів - це українське місто зі своїми звичаями  та обрядами. До нього завжди хочеться повернутись. Гарні маленькі вулиці, Австрійські помешкання, музеї, пам’ятники, кав’ярні та прості люди, які люблять своє місто та свою країну.

Переглядів: 343 | Додав: dinAlt | Теги: екскурсія, Львів | Рейтинг: 0.0/0