Головна » 2019 » Листопад » 25 » Інформація про проведення комплексної перевірки територіальної системи централізованого оповіщення
19:34
Інформація про проведення комплексної перевірки територіальної системи централізованого оповіщення

На виконання телефонограми Виконавчого комітету Криворізької міської ради Управління з питань цивільного захисту з питань цивільного захисту начелення та відповідно до плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області на 2019 рік, 27.11.2019 з 13:55 буде проведена комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо («Українське радіо-1») або телевізор (ТРК «Рудана»), уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією.

Додатково для ознайомлення надаємо «Пам’ятку для мешканців та гостей міста про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

Переглядів: 112 | Додав: nechipurenkonina | Рейтинг: 5.0/1