Головна » 2014 » Липень » 9 » Літо 2014
20:47
Літо 2014

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.

Щороку в нашій школі працює табір відпочинку „Соняшник“. У таборі діти цікаво проводять свій час. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими...

Літо — 2014

Хай струни святково бринять знову й знову,

І радість не гасне в юних серцях,

Промінчиком сонця торкне веселково

І щастю дитини не буде кінця.

Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

3 02.06 по 16.06.2014р. табір гостинно приймав маленьких друзів, учнів 1-7класів (130 чол.).

Поруч із дітьми постійно знаходились їх помічники-вихователі. Вихователі табору «Соняшник» — це люди, які постійно коригували всі виховні впливи на учнів як з боку табору, так із боку різноманітного соціального середовища. Переломлюючи ці впливи, вони приводили їх у відповідність до індивідуальних особливостей, характерних для нашого табору в цілому і кожного окремого школяра, делікатно і безпосередньо коригували особистісне формування вихованців. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєтворчості. Вони намагалися допомогти вихованцям проявити свої власні можливості, готуючи різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору.

Багато цікавих вражень принесли дітям майстер-класи, підготовлені та проведені фахівцями позашкільних закладів міста.

Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. 3думкою про цікаве корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів ідуховних запитів відповідно до індивідуальних потреб відбувалась робота у пришкільному таборі з «Соняшник».

 

Переглядів: 325 | Додав: dinAlt | Рейтинг: 5.0/2