Головна » 2017 » Квітень » 26 » Вітаємо наших учнів!
10:36
Вітаємо наших учнів!

Щорічно проводиться міський фестиваль для інтелектуально обдарованої учнівської молоді “Інтелектуали Криворіжжя”.
Вітаємо учня 9-Б класу Куцарєва Богдана, який став членом МАН. В 2016р на конкурсі-захисті НДР “Живана”, в номінації “біологія”, він захищав наукову роботу по темі «Вплив екологічних чинників на біоритми рослин-годинників Криворіжжя» і зайняв ІІІ місце серед учасників.

В 2017 році Куцарєв БОгдан знову став учасником конкурсу «Живана», робота на тему «Ресурси рекреації і туризму» і продовжує навчатися в МАН м. Дніпро. Має гарні рецензії на свої роботи. 10 квітня 2017 року відбувся міський конкурс “Живая планета” на базі Криворізького багатопрофільного ліцею №35 “Імпульс”. В свіїй групі Богдан достойно захистив проекти, зайняв ІІІ місце і отримав сертифікат учасника конкурсу. Вітаємо працьовитого, цілеспрямованого, одного з найкращих учнів нашої школи. Науковий керівник науково-дослідницьких робіт Куцарєва Б.

 

В грудні 2016 переможець екологічного конкурсу "Україна - Польща"

17.02.2017 року Куцарєв Богдан захистив роботу в МАНі, в розділі "біологія", з теми: "Вплив нафтопродуктів на нервову тканину карася сріблястого", і зайняв ІІІ місце, ставши степендіатом МАН.

10 березня 2017 року відбувся "Міський біологічний турнір", на базі КЗОШ №59. В команді учнів від Металургійного району приймала участь Ілюшкін Валерія (КЗШ №66, 69, 7, 16, 75) учениця 9-Б, яка зарекомендувала себе відповідальною, знаючою, активною учасницею, яка достойно представила нашу школу і район. Вчителем-тренером була Міскун О.О. крім того, в районній олімпіаді з біології зайняла призове ІІІ місце і була учасницею міської олімпіади (ІІ місце) з біології. Вітаємо Вас, шановні учні! Дякуємо за навчальну працю, бажаємо подальших успіхів.


Вч. Біології Міскун О.О.

Переглядів: 287 | Додав: dinAlt | Теги: вітання | Рейтинг: 4.0/1